THE SKY IS THE LIMIT MANAGER

Co oferujemy?

  • Współudział w rozwijaniu projektu odpowiedzialnego społecznie
  • Nienormowane godziny pracy (możliwość łączenia z innymi obowiązkami)
  • Pracę w firmie tworzącej nowy rynek usług w Polsce
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość awansu na stanowisko „Sky is the limit manager”
  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

Obowiązki

  • Nawiązywanie relacji z przedstawicielami lokali z branży hotelarskiej i gastronomicznej
  • Przeprowadzenie ankiety badawczej wraz z wywiadem skategoryzowanym
  • Zamieszczenie informacji o lokalu w bazie danych
  • Przedstawianie założeń rozporządzenia dotyczącego oznaczania żywności nieopakowanej
  • Przedstawienie klientom pakietu usług alergis.menu

Wymagania

  • Chęć rozwoju swoich umiejętności interpersonalnych
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Dodatkowe atuty

  • Działalność w organizacjach pozarządowych
  • Kierunek studiów (dietetyka)
  • Własny środek transportu
  • Umiejętności połykania ognia (no może niekoniecznie, tylko sprawdzamy czy czytasz uważnie, raczej nie przewidujemy korzystania z tej umiejętności… na tym etapie rozwoju firmy  ;).

Wyślij swoje i CV i napisz nam dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Napisz do nas na adres kontakt@alergis.pl, prześlij swoje CV i w maksymalnie 100 słowach przekonaj dlaczego to z Tobą mamy nawiązać współpracę.